Modelář č. 7 na stáncích 15. července 2016

 

Ještě nemáte předplacený časopis
Modelář na rok 2016
a chcete jej mít za zvýhodněné předplatné ?

V ČR >klikněte ZDE<
V SR >kliknite TU<

 

Vybíráme z obsahu:

Do 215B-4 (1:48)
V tuhé kartonové krabici nalezneme díly ze světle šedobéžové hmoty, která je velmi měkká a pružná, což se ukáže především při opravách rytí a při nýtování. Vytlačený plast se obtížně obrušuje.

Pikové eso (1:35)
T-72B1 (1:35) patří mezi to nejlepší, co jsem kdy stavěl. Samozřejmě se dá najít nakolik drobných nedokonalostí, ale ty nemají žádný vliv na konečný výsledek, proto mohu pouze napsat: Naprosto bez výhrad doporučuji!

Gnat F.1 (1:72)
Na prvý pohľad je to sympatický kit. Zaujal ma jednoducho riešený drak s množstvom pekných povrchových detailov, riešenie vane kokpitu a podvozkových šachiet, ako aj kompletná výtoková tryska.

Bezmotorová stíhačka z polyuretanu (1:32)
"Bezmotorová stíhačka z plastiku" byl název článku, který před téměř třiceti léty vyšel v časopise L+K. Byla v něm představena tehdy zbrusu nová čtvrtková stavebnice větroně LF-107 Luňák od tuzemského výrobce.

An-26 v Afghánistánu
V publikacích zaměřených na válku v Afghánistánu je téměř opomíjen transportní dvoumotorový letoun An-26. I když nebyl hlavním transportním typem, měl v mnohých bojových operacích nezastupitelnou úlohu.

 

Zpět / Back